Фирма ЕЛТУР – 95 разработва вече над 30 години софтуерни продукти за хотели и ресторанти.
ХОТЕЛСКА КОМПЮТЪРНА СИСТЕМА “РЕЦЕПЦИЯ”
Обхваща всички дейности по резервиране, настаняване, регистриране, разплащане, изготвяне на финансови отчети, справки и други, извършвани на рецепцията на всеки хотелски комплекс. ХКС „РЕЦЕПЦИЯ“ е регистрирана в списъка на НАП по Наредба Н-18 под № 121.
РЕСТОРАНТСКА КОМПЮТЪРНА СИСТЕМА “B.A.R.B.Q.”
Системата обхваща касовите функции по реализацията и отчетността на заведенията за хранене. Интегрирана е с останалите програмни продукти на Елтур – 95: ХКС ”РЕЦЕПЦИЯ” и “Складов организатор”. РКС „B.A.R.B.Q.“ е регистрирана в списъка на НАП по Наредба Н-18 под № 198 за версия 15.Н и под № 390 за версия 16.Н.
ЕЛЕКТРОННИ ЗАКЛЮЧВАЩИ СИСТЕМИ ЗА КОНТРОЛ НА ДОСТЪПА Onity
От 1991 г. фирма ЕЛТУР – 95 е дистрибутор за България на фирма Onity за продажба, инсталиране и сервиз на електронни брави и сейфове с магнитни, чип и безконтактни карти. Електронните решения на Onity могат да се открият в повече от 30 000 хотела по света. Над 250 хотелски вериги вече разчитат на продуктите на Onity в своите хотели. Фирмата има развита дистрибуторска и сервизна мрежа в 115 страни и инсталирани над 5 мил. електронни брави. ХКС ”РЕЦЕПЦИЯ” има разработен интерфейс в пълния му възможен обхват към системите на Onity, който е доказан в реална работа повече от 20 години.
За да предоставим най-доброто изживяване, използваме технологии като бисквитки за съхранение и/или достъп до информация на устройството. Съгласието за тези технологии ще ни позволи да обработваме данни като поведение при сърфиране или уникални идентификатори на този сайт. Ако не се съгласите или оттеглите съгласието си, това може да повлияе негативно на определени функции и характеристики.